|   “Анель”, Україна. Студія реставнаційних рішень


Про нас

Компанія «Анеля» вже більше 18 років працює на ринку України і давно зарекомендувала себе, в сегменті реставраційних рішень хімічного ринка, як компанія з перевіреною репутацією.

Наше напрямок – оптовий і роздрібний продаж нішевих продуктів хімічної промисловості для ремонту поверхонь, від кращих світових торгових марок.

Компанія Анеля є офіційним дилером фірми Portasol, Touch Up Solutions, Badger, Real Milk Paint Co. в Україні.

Компанія поставляє:

  • Наповнювачі (воски, шпаклівки)
  • Ретушують матеріали (фломастери, фарби)
  • Інструменти, воскоплавітелі, паяльники,
  • Лаки, грунти, емалі, бейци
  • Тунгового масла, молочні фарби, пігменти і ін.

Наша пропозиція включає в себе професійні рішення, товари для відновлення, реставрації, які створюють комплексні системи ремонту з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів.

Завдяки цьому унікальному поєднанню гнучкості і багаторічних знань, наші продукти є одними з кращих рішень на ринку.
Наша продукція широко використовується – виробниками меблів, паркету і ламінату, а також у виробництві дверей і вікон, торгівлі меблями, теслями, мулярами, відділами сервісного обслуговування готелів, а також автомобільна промисловість, меблева логістика, управління нерухомістю, а також реставраторами.

Придбання високоякісних матеріалів не означає, що відновлення буде якісним. Це лише крок до вирішення проблеми. Ефективність і кінцевий результат багато в чому залежить від кваліфікації майстра, його обізнаності в області застосування матеріалів.

Для вирішення цієї проблеми компанія Анеля створила Навчальний і консультаційний центр, спеціалізовані курси, де можна отримати відповідну теоретичну і практичну підготовку по застосуванню і реставрації за допомогою наших матеріалів.

Чому саме ми:

Тільки високоякісні матеріали, інноваційні рішення, індивідуальний підхід і рекомендації.

Ми будемо раді і завжди зможемо допомогти Вам з вибором!