|   “Анель”, Україна. Студія реставнаційних рішень


Молочні Фарби та тунгове масло США

Real Milk Paint є нетоксичного, органічної, екологічно чистої, на водній основі, біоразкладається і безпечна для контакту з харчовими продуктами. Для отримання фарби, все що вам потрібно зробити, це змішати порошок з водою і почати малювати.

Real Milk Paint володіє іншими цікавими перевагами, що не містять ЛОС, вони не наповнять кімнату неприємним запахом. Вапно в молочній фарбі також поглинає вуглекислий газ з повітря, наша фарба в розведеному вигляді працює протягом двох тижнів, ви можете викинути зайву на газон або сад. Фарба Real Milk Paint виготовлена ​​з казеїну (молочного білка), вапна, сирих земних пігментів і харчового рослинного наповнювача. Всі ці інгредієнти на 100% натуральні.

На відміну від інших марок молочної фарби на ринку, ми не використовуємо радіоактивну глину. Справжня молочна фарба не може перебувати в рідкій формі занадто довго, так як натуральні інгредієнти почнуть розкладатися. При використанні Real Milk Paint ви можете бути впевнені, що використовуються тільки найкращі інгредієнти. Фарба Real Milk Paint безпечна для вас, вашої родини, наших вихованців і навколишнього середовища. Безпечний від контакту з органами і є одним з найбільш безпечних фарб на ринку.

ДE МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ МОЛОЧНУ ФАРБУ?

Real Milk Paint найкраще поєднується з необробленим деревом, цеглою, сухий бетонною стіною і майже будь-який інший пористої поверхнею. Нові металеві, пластикові і масляні покриття вже не так добре працюють з молочної фарбою, і їх буде важко покрити. З чим би ви не працювали, переконайтеся, що поверхня чиста і не містить воску, масел, бруду або силікону. Ви не помилитеся з легким шліфуванням з самого початку або додаванням Ultra Bond для глянцевих жорстких або невідомих поверхонь. Real Milk Paint можна використовувати для прикраси меблів, пожвавлення кухонних шаф, фарбування дитячих іграшок, обробки Віндзорського стілець, білих бджолиних вуликів і багато чого іншого.

Крейдяна фарба Є велика різниця між цими двома фарбами. Справжня молочна фарба – це завжди порошок і в основному з казеїну, вапна, пігментів і флеру. Ця суміш порошку потім змішується з водою перед використанням. Справжня молочна фарба не може перебувати в рідкій формі занадто довго, поки білки не почнуть розкладатися. Мелом (або мінеральною фарбою), з іншого боку, є акрилові фарби. Вони поєднують акрилові фарби на водній основі з крейдою, подрібненими мінералами і барвниками. Молочна фарба і крейдяний фарба схожі тільки в тому, що вони обидві фарби.

Чи можу я ВИКОРИСТОВУВАТИ ФАРБУ НА МОЛОКО

Так! Молочна фарба спочатку використовувалася для забарвлення сараїв, які ностальгічно червоного кольору. Справжня фарба для молока старіє і витончено стирається з часом, якщо тільки вона не запечатана. Ми рекомендуємо герметизувати будь-яким нашим чистим тунговим маслом для зовнішніх робіт, де бажана довговічність.