|   “Анель”, Україна. Студія реставнаційних рішень


Молочні Фарби та тунгове масло США

Real Milk Paint – це порошкова, безпечна для дітей фарба.  На водній основі, без ЛОС та екологічно чиста. Безпечна для контакту з харчовими продуктами. Для отримання фарби, все що вам потрібно зробити, це змішати порошок з водою і почати фарбувати.

Фарба Real Milk Paint виготовлена ​​з казеїну (молочного білка), вапна, сирих земних пігментів і рослинного наповнювача. Всі ці інгредієнти на 100% натуральні.

На відміну від інших марок молочної фарби на ринку, ми не використовуємо радіоактивну глину. Справжня молочна фарба не може перебувати в рідкій формі занадто довго, так як натуральні інгредієнти почнуть розкладатися. При використанні Real Milk Paint ви можете бути впевнені, що використовуються тільки найкращі інгредієнти. Саме наша фарба є однією з найбільш безпечних фарб на ринку.

Де використовувати Молочну фарбу?

Найкраще поєднується з необробленим деревом, цеглою, сухою бетонною стіною та  будь-якою іншою пористою поверхнею.
Нові металеві, пластикові і масляні покриття вже не так добре працюють з молочною фарбою, і їх буде важко покрити. З чим би ви не працювали, переконайтеся, що поверхня чиста і не містить воску, масел, бруду або силікону. Ви не помилитеся з легким шліфуванням з самого початку або додаванням Ultra Bond для глянцевих жорстких або невідомих поверхонь. Real Milk Paint можна використовувати для прикраси меблів, пожвавлення кухонних шаф, фарбування дитячих іграшок, обробки Віндзорського стільця, білих бджолиних вуликів і багато чого іншого.

«Крейдяна фарба», є велика різниця між цими двома фарбами. Справжня молочна фарба – це завжди порошок і в основному з казеїну, вапна, пігментів і флеру. Ця суміш порошку потім змішується з водою перед використанням. Справжня молочна фарба не може перебувати в рідкій формі занадто довго, поки білки не почнуть розкладатися. Крейдою (або мінеральною фарбою), з іншого боку, є акрилові фарби. Вони поєднують акрилові фарби на водній основі з крейдою, подрібненими мінералами і барвниками. Молочна фарба і крейдяний фарба схожі тільки в тому, що вони обидві фарби.

Справжня молочна фарба старіє і витончено стирається з часом, якщо тільки вона не закрита (прогерметизована). Ми рекомендуємо герметизувати будь-яким нашим чистим тунговим маслом для зовнішніх робіт, де бажана довговічність.