|   “Анель”, Україна. Студія реставнаційних рішень


Як замовити

Шановні клієнти!

Всі товари можна замовити в телефонному режимі або відправивши замовлення на пошту, а так само в інтернет-магазині.
Доставка здійснюється на протязі 1-3 днів після оформлення замовлення.

Ми розуміємо, як важливо для Вас, щоб посилка прийшла в термін, тому працюємо з лідером на ринку доставок – Новою поштою, Автолюкс.

Cпособи доставки

Cамовивіз

Адрес: г. Киев, просп. Перемоги 67 корпус I офіс 111 (орієнтир метро Нивки вулиця Червонозаводська 7)
Час роботи: Пн-Пт: 09.00 – 18.00

У пункті самовивозу відбувається видача попередньо оформлених інтернет-замовлень. А також Ви можете ознайомитися і придбати інші види продукції.

Кур’єрська доставка по Києву

Доставка здійснюється кур’єрською службою «Нова пошта». Термін доставки: 1-3 дня після оформлення замовлення. Вартість доставки: 55 гривень (може змінюватись, відповідно до тарифів Нової пошти).

Доставка на склад Нової Пошти

Для жителів Києва: Якщо Ви зробили замовлення сьогодні: – до 14.00 – посилка з’явитися в пункті видачі на наступний день; – після 14.00 – Ви зможете забрати свою посилку у відділенні через день.

Для мешканців України: Цей спосіб доставки гарантує Вам отримання товару навіть у найвіддаленіших населених пунктах України. Терміни отримання – від 1 до 3 днів. Вартість доставки на склад «Нової пошти» – 45 гривень (може змінюватись, відповідно до тарифів Нової пошти).

Вартість доставки великогабаритних товарів здійснюється за тарифами «Нової пошти». Дізнатися більш детальну інформацію про графік роботи і розташування відділень Ви можете на сайті компанії «Нова Пошта». Для отримання товару Вам потрібно буде звернутися в призначений відділення після смс-повідомлення про прибуття товару. При собі потрібно мати паспорт та знати номер декларації.